hjdaniela.cz

Informace o mně

Již když jsem byla poprvé na kurzu Hormonální jógové terapie, věděla jsem, že je to to pravé, co je potřeba předávat dál. Již dlouhou dobu jsem hledala přírodní cestu, která mi pomůže léčit se a vyléčit se z mých nemocí a problémů. Přesně to co jsem hledala, jsem našla v Hormonální jógové terapii (HJT). Přírodní cestu jak si zlepšit zdraví, jak být krásnější, hubenější, vypadat mladší, být v pohodě a bez stresu. Dát do pořádku svojí hormonální nerovnováhu a uzdravit se.

Snažím se cvičit sestavu HJT téměř každý den a každým dnem se cítím lépe a lépe.

Je to neskutečně silné cvičení.

Rozhodla jsem se, že i když to nebude lehké, vydám se na cestu studia, opráším svou angličtinu a naučím se vše, abych se mohla stát lektorkou hormonální jógy. Předtím, jsem se samozřejmě nejdříve musela stát instruktorkou hatha jógy, abych mohla absolvovat kurz u Dinah Rodrigues.

Vše se povedlo a já získala certifikát pro vedení kurzů pro ženy a pro diabetiky.  V dalším roce jsem absolvovala kurz pro lektorky HJT pro muže o který  jsem si rozšířila svojí kvalifikaci.  

Kurz jsem absolvovala již těhotná ( kdy nám  pomohla hormonální jóga a po cca 8 letech čekání a 2 letech cvičení HJ ( někomu stačí přijít na kurz, někomu týden, někomu 3 měsíce na to aby otěhotněl:-) ) přišlo vytoužené těhotenství – které bylo krásné, pohodové, já byla plná energie, v lepší kondici než mladší maminky a měla jsem krásný porod a to vše mimo jiné díky hormonální jógové terapii.

Je velmi důležité absolvovat kurz pouze s certifikovanou lektorkou či lektorem, protože pouze oni poznají co cvičíte jinak, poradí vám, pokud je pro vás některý cvik nemožný a pomohou vám sestavu se správně naučit a upozorní vás na kontraindikace a rizika, jelikož je toto cvičení tak mocné. Proto prosím ve vlastním zájmu učte se sestavu pouze s certifikovanými lektorkami či lektory.

Vedení kurzů mne naplňuje a přináší mi velkou radost. Velmi mne baví poznávat se s novými lidmi, předávat jim tuto sestavu. Neskutečně mne vedení kurzů obohacuje a moc si to užívám a již nyní se těším na setkání s vámi.