fbpx

hjdaniela.cz

Informace o mně

Již když jsem byla poprvé na kurzu Hormonální jógové terapie, věděla jsem, že je to to pravé, co je potřeba předávat dál. Již dlouhou dobu jsem hledala přírodní cestu, která mi pomůže léčit se a vyléčit se z mých nemocí a problémů. Přesně to co jsem hledala, jsem našla v Hormonální jógové terapii (HJT). Přírodní cestu jak si zlepšit zdraví, jak být krásnější, hubenější, vypadat mladší, být v pohodě a bez stresu. Dát do pořádku svojí hormonální nerovnováhu a uzdravit se.

Snažím se cvičit sestavu HJT téměř každý den a každým dnem se cítím lépe a lépe.

Je to neskutečně silné cvičení.

Rozhodla jsem se, že i když to nebude lehké, vydám se na cestu studia, opráším svou angličtinu a naučím se vše, abych se mohla stát lektorkou hormonální jógy. Předtím, jsem se samozřejmě nejdříve musela stát instruktorkou hatha jógy, abych mohla absolvovat kurz u Dinah Rodrigues.

Vše se povedlo a já získala certifikát pro vedení kurzů pro ženy a pro diabetiky. Již nyní se těším na příjezd Dinah R. do ČR a na její kurz pro lektorky HJT pro muže o který si ještě rozšířím svojí kvalifikaci. Na kurzu pro muže již budu mít i tento certifikát 😉

Je totiž velmi důležité absolvovat kurz pouze s certifikovanou lektorkou či lektorem, protože pouze oni poznají co cvičíte jinak, poradí vám, pokud je pro vás některý cvik nemožný a pomohou vám sestavu se správně naučit a upozorní vás na kontraindikace a rizika, jelikož je toto cvičení tak mocné. Proto prosím ve vlastním zájmu učte se sestavu pouze s ceritifikovanými lektorkami či lektory.

Vedení kurzů mne naplňuje a přináší mi velkou radost. Velmi mne baví poznávat se s novými lidmi, předávat jim tuto sestavu. Velmi mne to obohacuje a moc si to užívám a již nyní se těším na setkání s vámi.

Close Menu